| U11 | První jarní zápas starší přípravky ve zlaté skupině okresního přeboru skončil vítězně

03.04.2022

OP, Zlatá skupina

SK Kosmonosy - SK Bezno - Sovínky 12:3 (2:2)

Sestava: Brzobohatý - Žoček, Beckert (C), Najman, Varga, Pešta, Jakeš, Kulichová

Branky: 5x Najman, 3x Beckert, 2x Varga, Jakeš, Kulichová

Hodnocení trenéra Michala Kurce:

Kluci lehce zaspali začátek utkání, kde už po pěti minutách prohrávali 0:2. Od té doby jsme byli aktivnější a mnohém více na balónu než náš soupeř. Vytvářeli jsme si spoustu pohledných akcí po pěkných kombinacích, ale v prvním poločase nás srážela nízká produktivita, a tak jsme do poločasu pouze srovnali na 2:2. V druhém poločase jsme už prokazovali mnohem větší klid v zakončení a zápas rozhodli ve svůj prospěch vstřelením několika branek. Všechny kluky chválím za velmi kvalitní odehrané utkání. V utkání se opět ukázalo spoustu věcí, na kterých jsme v zimě pracovali, z čehož máme s trenérem obrovskou radost. Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu!