| U13 | Zimní pauza skončila. Žáci začali jaro v Brandýse nad Labem

18.03.2022

FK Brandýs nad Labem : SK Kosmonosy  5:1

Po zimní přípravě jsme v neděli 13.3.2022 v prvním zápase hostovali na hřišti prvního týmu tabulky Brandýsa nad Labem, se kterým jsme v podzimním kole prohráli 1:6. O to větší byla motivace týmu předvést co nejlepší výkon a překvapit.

Zápas začal za slunečného počasí na umělé trávě vyrovnaným výkonem obou týmů. Perfektní zákroky našeho brankáře nás držely v optimismu v dobrý výsledek, ale bohužel kvůli chybám v naší obranné fázi první poločas skončil za stavu 4:0 pro soupeře.

Druhý poločas byl výkonnostně vyrovnaný a v 54´ jsme po krásné a jednoduše provedené akci z levé strany a centru před branku vstřelili jediný náš gól. Zápas skončil výhrou soupeře 5:1.

Sestava:

Hůlka - Cína, Švadlenka, Šebek (C), Výtvar, Loranczyk, Kříž, Hanvadl, Ouzký, Grabiec, Košek, Vornhagen, Dobrkovský, Stříbrný, Hloška

Hodnocení trenéra:

"Zápas s lídrem tabulky byl pro nás skvělý způsob ověřit si jak na tom jsme po zimní přípravě, kterou jsme absolvovali. Ačkoli se výsledek zdá být jednoznačný, tak musím říct, že jsem byl s výkonem kluků spokojen. Měli jsme velké nasazení a snažili jsme se hrát, tak jak jsme se celou zimu učili - snažili jsme se o kombinační hru a zodpovědné bránění. První poločas jsme si zvykali na tempo soupeře a udělali několik chyb v obraně, které nás stáli 4 góly. Nicméně jsem rád, že jsme neubrali na nasazení a na soubojovosti a nakonec jsme v druhém poločase dokázali být velice vyrovnaným soupeřem. Nicméně kvalita soupeře byla veliká a tak se nám podařilo druhý poločas pouze zremizovat 1:1 - v konečném součtu tedy prohra 1:5 se zdá být jednoznačná ale když se ohlédnu za tím, jak kluci makali, soubojovali a snažili se hrát kombinační fotbal, tak s výkonem mohu být spokojený. Musíme si to ale přenést do dalších zápasů a stále se zlepšovat."