|U11| Sobota a soupeř z FK Mladá Boleslav

SK Kosmonosy : FK Mladá Boleslav 14:3 (7:1)

branky Kosmonos: Jákeš 5, Varga 3, Hůlka 2, Kulichová 2, Najman, Folprecht

sestava SKK: Zehnal (B), Folprecht, Beckert, Mařan, Najman, Jákeš, Laza Duong, Kulichová, Hůlka, Varga

Hodnocení trenéra Kurce :

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali dalšího soupeře ze zlaté skupiny okresního přeboru, tentokrát tým FK Mladá Boleslav U10/9. Na výborně připraveném terénu za velmi horkého počasí zápas ve 14:30 začal.

Naši hráči se hned od začátku utkání do svého soupeře zakousli a nedarovali jim ani metr prostoru na hrací ploše. Byli jsem daleko důraznější a po krásných kombinačních akcích si vytvářeli nádherné šance ke skórování.

Konečně jsme své šance využívali a tak v poločase svítilo na tabuli skóre 7:1. V druhém poločase pokračovaly naše děti v nastoleném trendu, hýřily aktivitou a po dalších opravdu krásně sehraných akcích nakonec vyhrály výsledkem 14:3.

Náš tým za celý zápas opravdu velmi chválím. Od gólmana až po naše útočníky, celý tým nechal na hřišti úplně všechno, čemuž také odpovídá konečný výsledek.

Ještě větší radost s trenérem máme z toho, že spoustu branek jsme vstřelili z akcí, které poctivě pilujeme na tréninkách.

Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za super podporu!