|U11| Horky - poslední mistrák doma

13.06.2022

OP, Stříbrná skupina

SK Kosmonosy : FC Horky nad Jizerou 13:1 (6:0)

branky Kosmonos: Varga, Hůlka 3, Jákeš 2, Laza Duong, Kulichová 3 ⚽👏, Laušman 2, Janeček,

sestava SKK: Brzobohatý (B), Laušman, Jákeš, Kulichová, Laza Duong, Varga, Folprecht, Janeček, Hůlka

Hodnocení utkání pohledem trenéra Kurce:

V pondělí 13. 6., nás čekalo poslední domácí mistrovské utkání sezony 2021/2022. Pro některé hráče to tak byl poslední mistrovský zápas v kategorii starší přípravky.

Před zápasem se strhla i prudká přeháňka, ale počasí na zápas nám nakonec ani lepší vyjít nemohlo. Na dětech bylo už od rozcvičky vidět, že poslední domácí zápas chtějí za každou cenu vyhrát. Na soupeře z Horek jsme od začátku utkání doslova vlétli. Byli jsme velmi aktivní na balonu, předváděli pěkné kombinační akce, ale hlavně jsme byli důrazní a nenechávali soupeři prostor. Stav po prvním poločase tak byl 6:0. Ve druhém poločase jsme nadále pokračovali v naší aktivitě a vyhráli tak v konečném výsledku 13:1. Pochvalu z našich řad si zaslouží všichni hráči, obzvlášť pak naše kapitánka Maruška Kulichová 👸, která celou sezonu táhla tým za skvělými výsledky.

Děkujeme soupeři z Horek za utkání a rodičům za podporu!