| U11 | 5. 2. jsme se zúčastnili turnaje v Bělé pod Bezdězem

08.02.2022

Kluci celkově sehráli 6 utkání a prohráli pouze v prvním utkání ve všech ostatních utkání bodovali. Hrálo se systémem každý s každým.

Hodnocení trenérů:

Celý turnaj jsme předváděli slušnou kombinační hru, agresivní napadaní a odvážnost v soubojích 1 na 1, ze všech těchto aspektů plynulo spoustu našich branek. Vyzdvihl bych hlavně náš třetí a čtvrtý zápas. Ve třetím zápase jsme narazili na nejfotbalovejší celek turnaje TJ Lokomotiva Česká Lípa a kluci s ním ve velmi bojovném utkáním uhráli remízu 1:1. Ve čtvrtém zápase jsme narazili na SK Rapid Liberec 2011. V utkání jsme brzo inkasovali a prohrávali 0:1, hned potom jsme kvůli špatnému střídání hráli 2 minuty ve třech hráčích, kde kluci ukázali obrovskou sílu a bojovnost. Nejdříve ve třech hráčích v poli jsme srovnali na 1:1. A hned o dvě minuty déle jsme dali rozhodující druhou branku a zápas dovedli k důležitému vítězství 2:1. Za celý turnaj kluky chválím, obzvlášť za zmíněný třetí i čtvrtý zápas, kde jsme předvedli skvěle týmové výkony, za které si kluci nakonec vysloužili bronzové medaile.