| 19. kolo | Doma proti FK Bohemia Poděbrady

05.04.2022

SK Kosmonosy U15 - FK Bohemia Poděbrady U15   1:0 (0:0)

Hodnocení trenéra:

"Na soupeře jsme vlétli hned od začátku zápasu, kdy jsme začali diktovat tempo hry. Celý první poločas se odehrával na soupeřově polovině, slušnou kombinační hrou jsme se dostávali do zajímavých šancí, ve kterých nám chybělo už jen rozvlnit síť. Několikrát jsme trefili brankovou konstrukci nebo zákroky bránil hostující brankař Poděbrad. V zápase se objevili kombinace z tréninku, za což jsem rád. Ve finální fázi nás ale stále brzdí komunikace.

V druhém poločase jsme lehce polevili, za což částečně mohl i silný vítr. Hra se postupem času vyrovnala. Díky našemu dobrému presinku soupeř často chyboval, čehož jsme dokázali využít v 53. minutě, kdy se po průnikové přihrávce od J. Erbena dostal do zakončení D. Maršík, jeho střelu brankař pouze vyrazil na našeho dobíhajícího A. Hlaváčka, který udělal šikovnou kličku v pokutovém území a byl faulován. Pokutový kop proměnil J. Rampas (1:0). Zbytek zápasu se odehrával v klidném duchu a my tak mohli slavit další tři body."

SK Kosmonosy U13 - FK Bohemia Poděbrady U13 1:2 (1:1)